הקריאה טיפולית מתייחסת אל הסמלים בקלפי הטארוט ככוח המסייע לנפש לעבור טרנספורמציה, התפתחות והעצמה.

ייחודה של הקריאה הטיפולית הוא בכך שהיא משתמשת בסמלים העמוקים של הטארוט, כדי לחבר וליצור אינטגרציה בין הממדים השונים בהם אנו חיים.

הטארוט מראים לנו בפתיחות את הרוחניות שביומיום, את האנרגיה שברגש, את העוצמה של המחשבה ואת השקט של הידיעה, ובכך מאפשרים לנפש למצוא דרכים חדשות לפתרון בעיות ישנות ולהגיע להארות חדשות לגבי החיים. 
  
 
הקריאה הטיפולית היא דרך התומכת ביישום של התובנות המגיעות אלינו דרך הקריאה בטארוט, מאפשרת לנו לבנות גשר בין הבנה להגשמה ובכך לוקחת צעד נוסף קדימה את האפשרויות הגלומות בקלפי הטארוט.

קרא עוד
 
קורס לטיפול רוחני מהווה נדבך משמעותי וחשוב במסגרת הכשרתו של המטפל ההוליסטי.
מטרת הקורס היא ללמד את המטפל לחפש את המשמעות הרוחנית של הכלים איתם הוא עובד, על מנת לתת להם את הממד הנוסף, המאפשר להם ראיה רוחנית רחבה ועמוקה יותר. 

טיפול רוחני הוא טיפול המתייחס אל הרבדים השונים המרכיבים אותנו: גוף, נפש, אנרגיה ונשמה. הטיפול הרוחני מאפשר הקשבה ותקשורת בין רבדים אלה ויצירת אינטגרציה ביניהם. הטיפול הרוחני מתייחס לחיים כמסע שאותו עוברת הנשמה  דרך החיבור אל הגוף ומחפש את המשמעות האישית של האדם במסע הזה.

כאשר אדם יכול להעניק משמעות לדרך בה הוא הולך קל לו יותר ללכת בה.

קרא עוד.
 
מדיטציה מודרכת היא אחת הדרכים העמוקות והנעימות ביותר להפעלת כוחות הריפוי הפנימיים הנמצאים בכל אחד מאתנו. 
המדיטציה מחברת אותנו אל הטבע הסובב אותנו ומאפשרת לנו להתנתק מהרעש וה"סטרס" המאפיינים את חיי היומיום בעולם המערבי. המדיטציה המודרכת מחברת בין עולמות הרוח אל הגוף הפיזי ובין המחשבה לרגש, ובכך היא משמשת ככלי זמין ומעשי לריפוי ושינוי.
קרא עוד.
 
"כשהמערב פוגש את המזרח" – 

הילינג הינו הכוח המרפא הנמצא בכל אחד מאתנו. מקורו באנרגיה הגלומה בטבע וביקום המקיף אותו, אנרגיה אשר נגישה לכל מי שיבחר להתחבר אליה. המטרה בלימודי ההילינג היא לפגוש את אנרגית הריפוי הזו ולהפוך אותה לחלק פעיל ומרפא בחיי היום יום. 

תרבויות רבות ברחבי העולם, הן במזרח והן במערב, חקרו ופיתחו את יכולת הריפוי דרך האנרגיה. 
בקורס הזה נכיר את ההילינג כפי שהוא מופיע במזרח  (בתרבויות :הודו, סין, יפן ועוד..) וכן את ההילינג כפי שהוא מופיע במערב (בתרבויות: יוון העתיקה, מצרים העתיקה, היהדות הקבלית, התרבות הקלטית ועוד..) ונחפש איך והיכן האינטגרציה הזו קיימת בכל אחד מאתנו. 

קרא עוד