שלח המלצה
 


ניקול כהן: המלצה על לימודים

כבר שנים אני רוצה לכתוב לך כמה מילים כדי להודות לך על החלק החשוב שלך בחיי. 
התחלתי את מסע לימוד הרוחני שלי בתחילת שנת 1997. מאז כל שנה אני לומדת. 
הכרתי הרבה מורים ובעיקר מורות רחניות שלמדתי איתם וכולם השאירו חוטם משמעותי בחיי אך את היחידה שנשארת חלק בחיי. את היחידה שאני חוזרת אליה ללמוד עוד ועוד קורס. 
כבר שנים רבות אני עצמי מורה רוחנית ומטפלת ואת נשארת המורה שלי שאיתה אני מתייעצת ושמלווה אותי במהמורות ברבות של חיי.
ביהדות אומרים "עשה לך רב"  הרב הוא היעץ המדריך והמכוון.  אני חושבת שמי שנכנס לתחום הלימוד הרוחני חשוב מאוד "שיעשה לו רב" שיהיה לו המורה הרוחני שאיתו הוא יתפתח וילמד. ואת "רב שלי" המורה הרוחנית שנשארת נוכחת החיי.
כל קורס שפתחת השתתפתי בו נהנתי, למדתי, התפתחתי, וצמחתי.
התחלתי בהילינג, רפואה אינדאינית, טיפול בקריסטלים, סדנא למדיטציה, וגאולת הכותרת קלפי טראות שכבר שנים אנחנו לומדות וכל שנה את מוצאת דרך לבנות לנו שיעור חודשי מרתק.
פשוט תודה ענבר על כל הידע המדהים שהעברת לי באהבה גדולה כל כך. 

ניקול כהן 


09/08/16
מיכל ארגוב: המלצה קורס טארוט

קורס הטארוט של ענבר הוא קורס מעמיק ועוצמתי. זהו קורס ייחודי שמביא את הדברים בצורה מובנית, בחיבור מלא עם עולם האנרגיה בכלל, ולא ככלי טכני העומד לבדו.
עם נסיון עתיר שנים, ענבר חיה את הקלפים והם כמו מתקיימים בתוכה  במלוא הרבדים שלהם. כך בקורס היא מלמדת אותם בצורה מתודית וברורה שמאפשרת להבין את העקרונות שלהם — יחד עם העומק שלהם. הקלפים נלמדים ככלי טיפולי שמצטרף לארגז הכלים של המטפל, באופן שהם נטמעים בו ומאפשרים לו להיעזר בהם בכל רגע נתון , ולחשוף עוד ועוד רבדים בתהליך הטיפולי.
היה לי עונג גדול ללמוד עם ענבר — שמשלבת רוח עם ארציות והיא עולם ומלואו, ובקבוצה אינטימית שמאפשרת לדבר את הדברים ולהבין לעומק. הטארוט היום הן לי חברות נאמנות — כמטפלת ובחיים בכלל. ממליצה באהבה על הקורס  ועל ענבר, שאין כמוה!


09/08/16
לאה : המלצה לקורס טארוט

מאז הקורס עברו מס' שנים ועדיין הקלפים מלווים ופעילים בחיי  האישיים ובקליניקה, לקראת כל שינוי ,החלטה או בתקופות מאתגרות בחיי,  נעזרת בהם.

הקלפים מכניסים בהירות, וראייה רחבה יותר של הדרך/ התהליך שאנו עוברים.

אחד הקורסים המעמיקים שאפשרו לי גישה לתת מודע , המאפשרים בתקופות של חוסר בהירות, בהירות והבנה עמוקה לגבי מצבים ואירועים בחיי .

ההנחיה של ענבר אפשרה לכל אחד מאתנו להיפתח ולהתבונן   על חיינו מנקודת מבט אחרת, פחות שיפוטית,  עם תיקווה שהכל  אפשרי .

היא שוזרת סיפורים מהמיתולוגיה היוונית המתחברים לחיינו כיום , המון ידע רוחני, ובעיקר מהחוויה שלי המון אהבה לכלי המדהים הזה, ולאנשים.

ענבר תודה רבה על היותך.

אוהבת

 

09/08/16
מאיה חזק מרום: המלצה על קורס טארוט
ענבר יקרה
למדתי קורס טארוט אצלך ב 2008. היה זה מסע עצמתי לתוך התת מודע. מסע שהחל אז ונמשך עד היום ומלווה אותי בצמתים החשובים של החיים . 
קיבלתי בקורס הן כלים מעשיים לקריאה והתבוננות על החיים דרך הטארוט, והן מעוף , השראה והשכלה רחבה בתחומי הנפש , הרוח, ההסטוריה , הספרות .
את אשת אשכולות ומורה בחסד, פתחת לי דלת לדרך חדשה בחיים ומאז אני צועדת בה באש ובמים...
ממליצה בחום על הקורס שלך, את מוליכה את התלמידים שלך אל נבכי התת מודע בצורה מוגנת ותומכת ומרחיבת אופקים.
אין כמוך מורתי... תודה לך על הכל.
מאיה

 


05/08/16
חדווה ארד: המלצה לקורס טארוט
ענבר יקרה 
למדתי אצלך את קורס הטארוט בשנת 2010 במטרה להתפתח רוחנית ולקבל כלי שיעזור לי להתמודד בחיים.
לימדת אותי כלי עוצמתי שעוזר לי להתמודד במהלך השנים עם הקשיים שהחיים מביאים איתם. קלפי הטארוט הם כלי שמשקף לי, בכל פעם שאני פותחת אותם, את הרצון האמיתי, את הקשים והפחדים ועוזר לי לעשות צעדים משמעותיים, 
 
הטארוט לימדו אותי לעומק את מסע החים שאנחנו עוברים, לימדו אותי לראות את החים בפרופורציה ולדעת שהכל בסדר איתי וגם אם עכשיו כואב ולא קל, לימדו אותי להיות אופטימית ולהבין את הדרך בה אני צועדת. 
זהו כלי שאיתו אני מתייעצת בהחלטות חשובות בחיים והוא מלווה אותי במסע הרוחני שלי.
 
כיום אני נעזרת בטארוט בעבודה שלי, בייעוצים העיסקיים שאני עושה והוא מסייע ללקוחות שלי ותומך בהם בתהליך.
 עברו 6 שנים מאז שהתחיל הקורס ואני עדיין ממשיכה ללמוד ממך, המורה הרוחנית שלי !
 

05/08/16
 
Powered by Phoca Guestbook