"היה זה הטוב בזמנים, היה זה הרע בזמנים;
היה זה עידן החוכמה, היה זה עידן הטיפשות;
היה זה תור האמונה, היה זה תור הספקנות;
היו אלה ימים של אור, היו אלה ימים אפלים;
היה זה אביב התקווה, היה זה חורפו של ייאוש;
הכול היה אפשרי, דבר לא היה אפשרי."

במילים אלה נפתח ספרו של צ'רלס דיקנס, בין שתי ערים.                                         

ספרו של דיקנס מספר על תקופת המהפכה הצרפתית, תקופה אלימה של כאוס, ובלבול אך גם תקופה של תובנות חברתיות חשובות שאת תוצאותיהן אנו חיים עד היום.

תקופת הקורונה שעברה עלינו ועדיין מטלטלת את עולמינו מפגישה אותנו גם היא עם סתירות רבות. מצד אחד התנפצה אשליית הכוח של המין האנושי לשלוט בכדור הארץ ללא הפרעה וללא גבולות. וירוס אחד קטן הצליח היכן שאלפי מדענים וחוקרים נכשלו וזה לרסן את המרוץ האנושי ולו רק לחודשיים.
אך מצד שני לא התגבשה עדיין הבנה אנושית איך כן נכון לנוע קדימה. אין ספור פתרונות מוצעים בכל יום, פתרונות רפואיים, תפעוליים, כלכליים, התנהגותיים ועוד. המדע , הדת, תאוריות הקונספירציה, כולם מנסים לתת פתרונות מיידים לשינוי עמוק זה.

ואולי הדבר הנכון הוא להמשיך להקשיב למה שקורה, להודות שאין לנו מושג איך נכון להמשיך הלאה, לתת לתחושה של הבלבול בין העולם ישן והעולם חדש להתקיים בלי לרוץ קדימה עם פתרונות בזק. להתבונן ברצון לחזור לשגרה וגם להתבונן בפחד ובדאגה שחווינו ועדיין קשה להם להשתחרר.

 "כשהמערב פוגש את המזרח" – החלה ההרשמה לקורס הילינג שיתקיים בימי שני בבוקר במרכז ענבר  בברנדיס, חדרה. מספר המקומות מצומצם (עד 6 משתתפים).

הילינג הינו הכוח המרפא הנמצא בכל אחד מאתנו. מקורו באנרגיה הגלומה בטבע וביקום המקיף אותו, אנרגיה אשר נגישה לכל מי שיבחר להתחבר אליה. המטרה בלימודי ההילינג היא לפגוש את אנרגית הריפוי הזו ולהפוך אותה לחלק פעיל ומרפא בחיי היום יום. 
תרבויות רבות ברחבי העולם, הן במזרח והן במערב, חקרו ופיתחו את יכולת הריפוי דרך האנרגיה.
בקורס הזה נכיר את ההילינג כפי שהוא מופיע במזרח  (בתרבויות :הודו, סין, יפן ועוד..) וכן את ההילינג כפי שהוא מופיע במערב (בתרבויות: יוון העתיקה, מצרים העתיקה, היהדות הקבלית, התרבות הקלטית ועוד..) ונחפש איך והיכן האינטגרציה הזו קיימת בכל אחד מאתנו.

מהו תקשור?
תקשור זוהי היכולת לקבל מסרים מרפאים עבור עצמנו ועבור העולם הסובב אותנו.

המשמעות של תקשור, היא היכולת להקשיב לנשמה שלנו ולקבל מסרים מהלא מודע.

בקורס נערוך מפגש עם הלא מודע דרך החכמה הנשית העמוקה והעתיקה הבאה לידי ביטוי באלוהות הנשית מרחבי העולם.

המפגשים עם האלות השונות כמו למשל: החכמה ובניית החזון של אתנה, ההשראה ועצמת האהבה של אפרודיטה, היכולת לחופש אמתי של ארטמיס, היכולת לחבר בין העולמות של איזיס ועוד...
כל אלה באים כדי להעיר בתוכנו כוחות חבויים שלא תמיד אנו מודעות לקיומם, ומזכירים לנו את היכולת להיות מחוברות למסרים המגיעים מתוך הלא מודע הפנימי שלנו וכן מהיקום. 

רבות נאמר על החשיבות של אווירה תומכת במרחב העבודה של ארגונים וצוותים.

אך מהי בעצם  אווירת עבודה תומכת ואיך משיגים אותה?