"כשהמערב פוגש את המזרח" – החלה ההרשמה לקורס הילינג שיתקיים בימי שני בבוקר במרכז ענבר  בברנדיס, חדרה. מספר המקומות מצומצם (עד 6 משתתפים).

הילינג הינו הכוח המרפא הנמצא בכל אחד מאתנו. מקורו באנרגיה הגלומה בטבע וביקום המקיף אותו, אנרגיה אשר נגישה לכל מי שיבחר להתחבר אליה. המטרה בלימודי ההילינג היא לפגוש את אנרגית הריפוי הזו ולהפוך אותה לחלק פעיל ומרפא בחיי היום יום. 
תרבויות רבות ברחבי העולם, הן במזרח והן במערב, חקרו ופיתחו את יכולת הריפוי דרך האנרגיה.
בקורס הזה נכיר את ההילינג כפי שהוא מופיע במזרח  (בתרבויות :הודו, סין, יפן ועוד..) וכן את ההילינג כפי שהוא מופיע במערב (בתרבויות: יוון העתיקה, מצרים העתיקה, היהדות הקבלית, התרבות הקלטית ועוד..) ונחפש איך והיכן האינטגרציה הזו קיימת בכל אחד מאתנו.

מהו תקשור?
תקשור זוהי היכולת לקבל מסרים מרפאים עבור עצמנו ועבור העולם הסובב אותנו.

המשמעות של תקשור, היא היכולת להקשיב לנשמה שלנו ולקבל מסרים מהלא מודע.

בקורס נערוך מפגש עם הלא מודע דרך החכמה הנשית העמוקה והעתיקה הבאה לידי ביטוי באלוהות הנשית מרחבי העולם.

המפגשים עם האלות השונות כמו למשל: החכמה ובניית החזון של אתנה, ההשראה ועצמת האהבה של אפרודיטה, היכולת לחופש אמתי של ארטמיס, היכולת לחבר בין העולמות של איזיס ועוד...
כל אלה באים כדי להעיר בתוכנו כוחות חבויים שלא תמיד אנו מודעות לקיומם, ומזכירים לנו את היכולת להיות מחוברות למסרים המגיעים מתוך הלא מודע הפנימי שלנו וכן מהיקום. 

רבות נאמר על החשיבות של אווירה תומכת במרחב העבודה של ארגונים וצוותים.

אך מהי בעצם  אווירת עבודה תומכת ואיך משיגים אותה?

היום האביב מגיע אלינו באופן רשמי, למרות שאנו חשים בו כבר חודש.

היום הוא יום השוויון – היום והלילה שווים באורכם.

אך מהו שוויון?

שוויון הוא שאיפה להרמוניה , לאיזון, לסדר, לצדק. אנו רוצים שוויון, חברתי, תעסוקתי, מגדרי, אנושי, אך למרות הרצון כל כך  קשה להשיג שוויון.                 אפילו בטבע ישנם רק שני ימים בשנה (21.3 ו 21.9 ) שבהם יש שוויון בין היום ללילה.